تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
ساعت چوبی
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین
قیمت چوب پلاست
اشکان کالا
رایج مگ
دانلود بازی کم حجم
اردلان داودی گوگل ادز

دیوی نیوز وب - مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی رای مثبت s

دیوی نیوز وب - مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی رای مثبت

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 122
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 121
» بازديد سال : 121
» بازديد کل : 121
» اعضا :
» مطالب : 3

مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی رای مثبت


تاریخ انتشار پست : 1401/4/14 بازدید : 0

موسسات غیرتجاری در حقوق ایران

بسیاری از افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند مایل هستند پیش از طرح شکایت یا دادخواست ، با مشاوره حقوقی متخصص گفتگو کرده و از زوایای حقوقی و قانونی موضوع مطلع شوند در واقع در بسیاری از موارد اخذ مشاوره حقوقی پیش از هرگونه اقدام حقوقی به فرد کمک می‌کند تا آثار عمل خود را بسنجد همچنین در بسیاری از موارد افراد اطمینان دارند که اقدام حقوقی را انجام دهند اما به هر دلیل قصد دریافت خدمات وکالتی را ندارند و ترجیح می‌دهند که پس از مذاکره با مشاور و اخذ راهنمایی خود اقدامات را به صورت مستقیم انجام دهند.

بعضاً از این موارد وجود دارند که فرد پیش از سپردن پرونده خود برای وکالت قصد دارد با دریافت مشاوره حقوقی و گفتگو با مشاوره حقوقی از درست بودن تصمیم خود مطمئن شود.
در خدمات وکالتی می‌توان به دو بخش مدنی و قضایی تقسیم نمود . در بخش مدنی که به کلیه امور غیر غذایی مثل خرید و فروش و اجاره و عق ، ازدواج ، طلاق ک قرض، رهن و … اطلاق می‌شود که می‌توان به دیگری نیابت و وکالت داد که به جای ما آن را انجام دهد ولی در امور قضایی که هدف طرح شکایت یا دعوا نزد مراجع قضایی و یا دفاع از خود نزد آنان است نمی‌توان به هر شخصی وکالت داد بلکه وی باید صاحب صلاحیت و دارای پروانه وکالت از مراجع قانونی در امر وکالت قضایی باشند وگرنه مراجع قضایی از پذیرش وکالت خودداری می کنند .
وکالت انواع متعددی دارد مانند : وکالت تعینی ، وکالت اتفاقی ، وکالت معاضدتی وکالت تسخیری ، وکالت اشخاص حقوقی حقوق عمومی ، وکالت اشخاص حقوقی حقوق خصوصی و وکالت در مطالعه پرونده.

هنگام دریافت مشاوره حقوقی چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

نکته اول اینکه هر پیش فرضی را در رابطه با سن و جنسیت مشاوره باید فراموش کرد و اینکه جنسیت و یا سن لزوماً تاثیری در کیفیت مشاوره ندارد .
نکته دوم اینکه به تبلیغات اکتفا نکنید و به بررسی سوابق فرد و رزومه و همچنین نظر دیگران را مورد توجه قرار دهید
نکته سوم تمامی اسناد و مدارک موجود را در زمان مشاوره همراه خود داشته باشید و ارائه دهید
نکته چهارم در زمان مشاوره با صداقت مسائل را بیان کنید و از دروغ و پنهانکاری پرهیز کنید
نکته پنجم پیش از دریافت مشاوره حقوقی نرخ مشاوره را سوال کرده و از مشاوره تخصصی استفاده کنید.

ویژگی یک مشاور حقوقی خوب چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مورد یک مسئله و یک مشکل حقوقی نیازمند مشاوره با وکیل و کارشناس حقوقی با تجربه بوده اما به دلیل عدم آگاهی از ویژگی های یک مشاوره تلفنی وکیل حقوقی تخصصی و خوب، برای پیدا کردن فرد مورد نظر ساعت‌ها و حتی روزهای زیادی صرف کرده اید.
خصوصیات مشاوره خوب ابتدا اینکه باید به قوانین اشراف داشته باشد و مسئولیت پذیر و دلسوز باشد و اینکه پرونده کاری که به او سپرده شده را در زمان مناسب انجام دهد و بتواند در مشاوره حقوقی که موکل و مراجعه کننده خود می دهد مسائل را به شیوه‌ای ساده و قابل فهم بازگو کند و تمامی ابعاد یک پرونده و یا سوال حقوقی را مورد بررسی و تحلیل قرار دهد تا نقطه تاریکی باقی نگذارد .
در یک مشاوره حقوقی صداقت مهمترین اصل است که وکیل و کارشناس باید توضیحات خود را به دور از هرگونه دروغ و فریب و بزرگ‌نمایی و یا کوچک انگاری بیان نمایند و اینکه یک وکیل حرفه ای و کارشناس مجرب می بایست در ابتدای امر تمامی مدارک را از موکل بخواهد و زمان مناسب را برای بررسی پرونده اختصاص دهد تا اظهار نظر دقیق تری نسبت به پرونده داشته باشد.

اگر از قوانین و امور مربوط به مسائل حقوقی از آن بی اطلاع هستید
اگر در زندگی مشترک خود دچار مشکل هستید و از حقوق قانونی خود در مقابل همسرتان بی اطلاع هستید
اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت و خرید ملک و مستقلات را دارید
اگر قصد راه اندازی و شروع یک کسب و کار را دارید
اگر برای حل و فصل موضوعات مربوط به املاک و مستغلات نیاز به کمک دارید
اگر قصد امضای یک قرارداد را دارید
برای رفع این نگرانی‌ها ما شما را به یک مشاور حقوقی خوب در موسسه حقوقی تهران وکیل دعوت می‌کنیم تا جایی که مشاوران زبده و کاربلد آن با سال ها تجربه و تخصص در امور حقوقی و کیفری می توانند شما را در حل مشکلات یاری برسانند
وکلا و مشاوران ما با بیش از هزاران پرونده موفق و فعالیت در همه پرونده‌های حقوقی ، کیفری ؛ وکیل متخصص ملک و خانواده ، ارث و انحصار وراثت ، مالیات و غیره در خدمت هموطنان عزیز هستند .
راه های ارتباطی با گروه وکلای تهران
صفحه اینستاگرام ………
وبسایت ………
و شماره های تماس ……
در تمامی ساعات شبانه روز در حال خدمت رسانی می‌باشند.

دفتر مشاوره حقوقی

در حال حاضر با وجود پیشرفت در همه حوزه ها و زندگی های مدرن و پیشرفت صنعت ، مسائل و مشکلاتی هم در این حوزه ها پدید آورده و به نسبت پیشرفت بشر مشکلات نیز در غالب های مختلف بروز نموده اند قسمت اعظمی از مشکلاتی که بشر با آن مواجه است مشکلات حقوقی است .  با شروع یک مشکل حقوقی ، مدت زمان حل آن اغلب به درازا  می کشد مخصوصا در ایران پروسه رسیدگی همیشه طولانی و زمان بر است. با ورود به پرسه رسیدگی هزینه های زیادی اعم از مالی و روحی بر افراد تحمیل می شود اما با بررسی های انجام شده و ریشه یابی اکثر مشکلات کارشناسان متوجه شدند که این مشکلات ناشی از عدم شناخت بیشتر مردم نسبت به مسائل حقوقی و در کل حق و حقوق خود و دیگران است.
مسایل و مشکلات حقوقی در هر قسمت از زندگی فرد ممکن است پیش بیاید در مسیر تولد ، کودکی ، تحصیلات ، شغل ، ازدواج ، رقابت ، قرارداد ، فوت نزدیکان ، مهاجرت و حتی وصیت و مرگ.
در حقوقی یا کارشناس در مسائل حقوقی ، شخصی است که اطلاعات حقوقی کافی در مسائل حقوقی در تمامی زمینه ها دارد و افراد می توانند با مراجعه به وی در مورد مشکلات حقوقی خود مشورت کرده و از وی راهنمایی های لازم را جهت حل مشکل خود بگیرند .
در زندگی همه افراد ممکن است مشکل به وجود بیاید اما گاهی در زندگی افراد مشکلات با هم گره می خورند و زندگی را تبدیل به یک کلاف سردر گم می کنند که باز کردن گره کار آساتنی نیست و به یک معذل جدی مبدل می شود و زندگی فرد ازروال نرمال خارج می کند و باعث سردرگمی فرد شود .
در این مواقع برای حل مشکلات دو راه حل کلی وجود دارد یکی آنکه از یک مشاوره حقوقی با وکیل مطلع در امر حقوقی خود بهره بگیرید تا پرونده شما را مورد بررسی قرارداده مطالعه کند و راهکار مناسب و کوتاه تر را به شما بگوید و شما را از سردرگمی نجات دهد و یا اینکه بدون کمک از مشاور حقوقی و با اقدامات خود سرانه دست به عمل حقوقی بزنید که در این صورت عواقب این اقدامات می تواند مشکلی باشد مازاد بر مشکلات سابق که بر عهده ی شخص خودتان است .

مشاوره حقوقی فقط خاص افراد حقیقی نیست و افراد حقوقی نیز نیازمند مشاوره حقوقی هستند زیرا نیاز به همفکری و مشورت در شرکت ها و سازمان ها نیز می تواند در بسیاری موارد برای آنها راهگشا باشد .

در دنیای امروز به لحاظ پیچیدگی قراردادها و مسائل حقوقی ، شرکت ها و سازمان ها نیز همچون دیگر افراد در زمینه قراردادهایی که منعقد می کنند و در مورد مشکلات حقوقی که خاص خود شرکت هاست این نیاز را احساس می کنند که یک مشاور حقوقی تخصصی می تواند در جهت پیشرفت کاری و موفقیت آنها بسیار موثر و پرفایده باشد و در تعاملات حقوقی و قراردادی شرکت ها ، با اخذ مشاوره حقوقی به بهترین شیوه عمل کرد و رضایت مطلوب را حاصل نمود.

دسته :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد